מלם-תים
ידיעות
HP Software ותים חתמו הסכם שת"פ אסטרטגי בתחום התוכנה
23/12/2015
פוטנציאל השוק השנתי לפתרונות התוכנה שישווקו במסגרת הסכם אסטרטגי זה נאמד ב-5 מיליון דולר בישראל בלבד

תים, מקבוצת מלם-תים, חברת טכנולוגיית המידע (IT),  הגדולה והמובילה בישראל ו-HP Software הודיעו היום כי חתמו על הסכם לשת"פ אסטרטגי בתחום התוכנה.

במסגרת שיתוף פעולה זה תים תמכור, תיישם ותספק שירותי אחזקה למגוון מוצריה של HP Software בתחום סקיוריטי, ביג דאטה, ענן, ניטור ושליטה ובקרה.

אודי וינטראוב, מנכ"ל תים, אומר: "אנחנו מתאימים עצמנו לעולם המחר. להבדיל מעידן החומרה, הרי שעולם המחר הינו של אפליקציות ושיתוף פעולה זה ממקד אותנו כשחקנים רלוונטיים בתחום מבוקש זה. החיבור ל-HP Software מתאים ל-DNA של תים ויאפשר לנו להרחיב את סל המוצרים ללקוחותינו כך שנוכל להעניק להם גם מגוון וגם איכות בתחומים נוספים על אלה שאנו פועלים בהם היום."

אריאל סלפטר, מנהל חטיבת התוכנה ב-HP, אומר: "נפעל, ביחד עם תים ל-Go To Market משותף, נגיע ללקוחות אנטרפרייז ו-SMB, עם פתרונות משלבי תוכנה וחומרה, תוך כדי כך שנביא לידי ביטוי את הניסיון והידע הנצבר של תים בתחומים אלה".

צבי ברונר, CTO של קבוצת מלם מערכות, אומר: "HP Software הינה ה-6 בגודלה בעולם וידועה כמובילה במגוון רחב של טכנולוגיות. לפיכך החלטנו לנצל את כל קו המוצרים שלהם בעולם התוכנה: שו"ב, ניהול, ענן, ביג דאטה כדי להרחיב את מגוון הפתרונות ללקוחותינו".

נציין כי הסכם שיתוף פעולה זה מרחיב למעשה את יכולות פעילותה העסקית של תים למוצרים נוספים שפוטנציאל המכירה והיישום שלהם נאמד ב-5 מיליון דולר נוספים בשנה.

אודות חברת Team:

חברת תים, מקבוצת מלם תים, היא מחברות ה-IT והאינטגרציה המובילות והמבוססות בישראל, המספקת מגוון רחב ואיכותי של פתרונות ושירותים מקצה לקצה לחברות וארגונים מכל סדר גודל – מהארגונים הגדולים ביותר ועד סטארטאפים וחברות קטנות. בין הפתרונות המוצעים לחברות: שירותים ופתרונות בתחומי הדאטה סנטר והתשתיות, תקשורת נתונים, סייבר ואבטחת מידע,  שירותים מנוהלים ומיקור חוץ , שירותי מחשוב ענן משלבי הייעוץ לכל סביבות הענן  ועד בניית עננים פרטים לחברות,  וייצוג פתרונות תוכנה מובילים בתחומי BI, ניהול מסמכים, ניהול תהליכים , פורטלים ארגוניים, אבטחת מידע ועוד. בין לקוחות החברה נמנים ארגונים רבים מכל מגזרי המשק ביניהם: ציבורי וממשלתי, בטחון, תעשייה ומחסר, פיננסי, הייטק, טלקום ועוד.

 

 

לפרטים נוספים: מירב ברנשטיין, נייד: 054-5201684

צור קשר  |  מפת אתר  |  English Malam-Team   All rights reserved