מלם-תים
ידיעות
מלם-תים, זכתה במכרז ענק לתפעול ותחזוקת תשתיות המחשוב של בתי המשפט
21/05/2015

 

מלם-תים, קבוצת טכנולוגיית המידע המובילה בישראל בתחום ה- IT, הודיעה היום כי זכתה בפרויקט מיקור חוץ לתפעול ותחזוקה לתשתיות המחשוב של בתי המשפט.

 

ההסכם נחתם ל-6 שנים עם הארכה ל-6 שנים נוספות, בהיקף כספי של כ-100 מיליון ₪, במסגרתו תנהל מלם-תים את כל פעילות התשתית של הנהלת בתי משפט ובכלל זה הפעילות הכרוכה בתחזוקה ותפעול מערך תשתיות המחשוב והתקשורת בחוות השרתים המרכזית, אתר ה-DRP, לרבות אספקת ציוד ותוכנה, הבטחת ביצועים תקינים של המערכות, תפעול שוטף למערכת נט המשפט ולמערכות הייעודיות. בנוסף תגבש מלם-תים עבור הלקוח Roadmap טכנולוגי לעדכון תשתיות וארכיטקטורת המערכות בשנים הקרובות.

 

הגברת חנה אביסרור גולדרייך, מנהלת מערכות המידע של הנהלת בתי המשפט, אומרת: "בחנו את כל ההצעות שהוגשו למכרז בהתייחס לצרכינו הספציפיים. מצאנו במלם-תים את השותף המקצועי הנכון, הן בזכות הניסיון רב השנים במגוון פתרונות מחשוב והן בשל צוות מקצועי ומיומן שיספק לנו את המענה הנדרש לניהול מערכות המחשוב שלנו".

 

אודי וינטראוב, מנכ"ל חברת תים, מקבוצת מלם תים, אומר: "מדובר במכרז חשוב ומשמעותי  שמצטרף לזכיות נוספות שלנו בחודשים האחרונים. אנו מודים להנהלת בתי המשפט על האמון הרב שנתנו בנו".

 

צור קשר  |  מפת אתר  |  English Malam-Team   All rights reserved