מלם-תים
ידיעות
חברת תים סיימה בהצלחה התקנת מערכות אחסון 3PAR מהמתקדמות בעולם באגד ודרך ארץ
30/12/2014
המערכת מבית היוצר של HP, גמישה, מהירה ופשוטה לשימוש

תים, חברת טכנולוגיית המידע הגדולה והמנוסה ביותר בישראל, המתמחה באספקת מגוון רחב של פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום ה- IT, מדווחת על התקנה מוצלחת של מערכות 3PAR בקרב חברות בתחום התחבורה, בין האחרונות שבהן: דרך ארץ – כביש 6 ואגד תחבורה. שני הפרוייקטים החלו לפני כחצי שנה והסתיימו לאחרונה. היקפן הכספי של העסקאות הינו כ-3 מיליון שקל.

 

מערכת ה-3PAR של HP, מובילה את מהפכת ALL FLASH בתחום האחסון, מציעה פתרון מבוסס SSD במחיר של מערכת אחסון סטנדרטית. מדובר במערכת קלה מאד לניהול ואינה מצריכה למידה מורכבת. בנוסף מאפשרת המערכת גמישות חסרת תקדים לשינויים ושדרוגים עתידיים והיות וכך מאפשרת מהירות עבודה מקסימלית בנפחי עבודה משתנים, כל זאת תוך חסכון מוכח בשטחי אחסון.

 

שרון חיות, CTO  דרך ארץ (כביש 6), אומר: "ביצענו שדרוג והחלפת מערכת עיבוד נתוני הכביש, כמו גם זיהוי אוטומטי של לוחיות הרישוי. היום, בעזרת המערכת אנו יודעים לייצר תועלות שלא היו לנו קודם לכן כגון ניצול מקסימלי של נפחי האחסון. העבודה התייעלה משמעותית וקצב העיבוד נעשה מהיר יותר. חשוב לציין כי גם ספק התוכנה של דרך ארץ, שהינה חברה אמריקאית, אימצה אף היא את השינוי ומרוצה ממנו מאד בשל תכונותיה הייחודיות".

 

חן עמרם CTO של אגד, אומר: "התקנו את מערכת האחסון המתקדמת בעולם 3PAR  ובנינו datacenter המנהל את כל מערך צי האוטובוסים שלנו. התוצאה הינה עבודה יעילה יותר, שקופה יותר, מבוקרת  ומנוהלת יותר וכל זה בעלויות נמוכות יותר. המערכת החדשה שהתקנו משלבת למעשה מספר סוגי דיסקים. גדולתה היא בכך שיודעת לעשות אופטימיזציה מלאה ברמת בקשת הביצועים הדרושה לארגון, לקחת את המידע שהיא מזהה כחשוב ביותר ולשים אותו על הדיסקים המהירים יותר. זוהי אופטימיזציה ותיעדוף של המידע שאותו אנו צריכים לשלוף

 

בני כץ מומחה אחסון מחברת תים, אומר: "מערכת ה-3PAR מאפשרת עבודה ACTIVE-ACTIVE מלאה בכל תרחיש עבודה, תוך ניצולת מלאה של כל המשאבים;  בקרים ודיסקים מתחלקים בעומסים באופן מלא ובכך נמנעים מצווארי בקבוק ומקבלים ביצועים מיטביים בכל תרחיש.

 

בין לקוחותיה של תים בתחום התחבורה, ניתן למנות את: דן תחבורה, דלק TEN ועוד.

צור קשר  |  מפת אתר  |  English Malam-Team   All rights reserved