מלם-תים
תשתיות ואינטגרציה

יציבות תשתיות התקשורת והמחשוב חשובה  להתנהלותם המוצלחת של ארגונים ולפעילותם הסדירה. תשתית יציבה הינה חיונית לתמיכה בצרכים משתנים של ארגון ולהבטחת רמת זמינות גבוהה של מערכות המידע, מכך נובעת החשיבות העצומה בהקמת מערכות אמינות ובאחזקתן ללא דופי לאורך שנים.

באמצעות פתרונות התשתיות והאינטגרציה של מלםתים ניתן להעניק מענה מקיף למגוון צורכי המחשוב והתקשורת בארגונים גדולים, בינוניים וקטנים, מרוכזים או פרוסים בעשרות אתרים  וכן להציע פתרונות נקודתיים לדרישות התקשורת השונות של כל ארגון וארגון.

 

היתרונות

למלםתים ניסיון של עשרות שנים בניהול פרויקטים מורכבים ובאפיון ותכנון תשתיות מחשוב ובקרה. הקבוצה מספקת שירותים מקצה לקצה, הקמת חוות שרתים והתקנת החומרה והרישיונות, דרך הטמעת התוכנות ועד לניהול המידע ובסיס הנתונים במקום אחד, מקצועי ומיומן. פתרונותיה של הקבוצה מביאים לחיסכון משמעותי במשאבים ובעלויות, תוך שמירה על תצורה אחידה בתוכנה ובחומרה.

מלםתים מתמחה באיתור פתרונות מחשוב יצירתיים, ייחודיים ויעילים בהתאם לצורכי הלקוח, ולה שותפויות עסקיות עם יצרני התוכנה והחומרה הגדולים והמובילים בארץ ובעולם. מוקד השירות של הקבוצה פועל שבעה ימים בשבוע 24 שעות ביממה בפריסה ארצית, ובו עשרות מומחים העובדים בסטנדרטים העולמיים הגבוהים ביותר.


תחומי פעילות

  • שירותי גיבוי ואחסון נתונים
  • יישום פתרונות תקשורת מקיפים ומתקדמים
  • שירותי Hosting בחוות שרתים מרכזית
  • הקמת תשתית ארגונית מכל סוג וגודל
שירותי ייעוץ טכנולוגיים
ליצירת קשר

מלם-תים מספקת שירותי ייעוץ של הון אנושי מקצועי ומיומן, החברה מתמחה באיתור ובהשמת יועצים מתמחים באתר הלקוח, תוך שהיא מעניקה לכל יועץ תמיכה טכנולוגית רחבה מחטיבות הליבה של החברה.למלם-תים יועצים מומחים בתחומם העובדים אצל לקוחות החברה. יועצי המחשוב של מלם-תים פועלים במקצוענות ובמרץ רב בחזית הטכנולוגית המשרתת את יעדיו העסקיים של לקוחותיה. אנו רואים בלקוח, היועץ ובחברה משלוש שווה צלעות כחלק מסינרגיה המשקפת ערך הגדול מסך רכיביו. שירות זה מסופק בגוון רב של לקוחות כמערכות ממשלתיות, ביטחוניות, פיננסיות, תעשיות אזרחיות ומערכות שירות. 

אינטגרציה מערכתית
ליצירת קשר

מגוון היכולות הטכנולוגיות של מלם-תים מאפשר ביצוע אינטגרציה של מגוון רכיבים לידי פתרון שלם המספק מענה לצרכי הלקוח. פתרונות אלה מהווים חלק אינטגראלי ממערכת כוללת המשמשת הן לקוחות OEM דוגמת GE  ו Verint , הנהנים מחדשנות הטכנולוגית והעורף הלוגיסטי של מלם-תים והן לקוחות המפעילים פתרונות כלל מערכתיים דוגמת מערכת לאכיפת חוקי תנועה, מערכת חכמה לכרטוס וניהול מערך תחבורה, מערכות Homeland Security ו- Safe City

זמינות מידע
ליצירת קשר

צוות מומחי מלםתים מספק את הפתרון המתקדם ביותר לשמירה על נתוני הארגון באמצעות מערכות גיבוי, אחסון נתונים ומערכות DRP. פתרונות זמינות המידע של מלםתים מבוססים על ניסיון תהליכי רב שנצבר,  תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובגיבוי ותמיכה של היצרנים המובילים בעולם, וביניהם:  Symantec, NetApp,  HP, Dell, VMware, QuantumSun, CA ו-EMC.

  

פתרונות וירטואליזציה ואיחוד תשתיות
ליצירת קשר

כמובילת שוק ה IT בישראל ושותפה בכירה של יצרני התשתית המובילים בעולם כדוגמת Microsoft, HP, EMC, Dell, SUN ועוד, מלםתים מספקת שירותי תכנון, יישום ותמיכה של פתרונות וירטואליזציה ואיחוד תשתיות מהיצרנים המובילים בעולם כדוגמת VMware, Microsoft וכו'. למלם-תים ניסיון עתיר בפרויקטים אלה משלב איסוף הנתונים ואפיון הצרכים ותהליך Capacity Planning מלא, תהליכי P2V (המרת שרתים מפיזיים לוירטואליים), תוך השתלבות בסביבה קיימת ומתן מענה כולל כדוגמת אחסון וגיבוי, תקשורת, אבטחת מידע , כל אלה תוך שימוש במתודולוגיות מובילות למעבר איכותי ויעיל ושימוש בכלי תכנון וניהול פריסה כדוגמת Altiris, HP SIM וכו'. יכולתה של קבוצת מלםתים בתמיכה בסביבה הטרוגנית המכילה פתרונות תשתית מגוונים ורבים כל כך, מאפשרת ללקוח לקבל פתרון מורכב מבית אחד

שירותי מומחה ופרויקטים תשתיתיים
ליצירת קשר

קבוצת שירותי מומחה-Expert Services Team) EST) במלם-תים, מתמחה בייעוץ, אפיון , תכנון הטמעה וניהול פתרונות של תוכנות תשתית לסביבת ה- Wintel הארגונית. התמחויות הקבוצה ממוקדות בפלטפורמת ה- BackOffice של Microsoft וכלים משלימים לטכנולוגיות בפלטפורמה זו. לקבוצה שיתוף פעולה אסטרטגי עם Microsoft, Symantec ויצרנים מובילים נוספים וברמות ההתקשרות הגבוהות ביותר. לקבוצה מספר גדול של מהנדסי תמיכה מורשים והסמכות ברמות הגבוהות ביותר, של יצרנים אלה. לקבוצה מספר רב של הסמכות Gold מטעם Microsoft, (11 הסמכות). הקבוצה נבחרה ב- 6 השנים האחרונות ברציפות כשותף המצטיין של Microsoft  בתחומה. הקבוצה מובילה מטעם Microsoft  בישראל את טכנולוגיות הוירטואליזציה לשרתים, Terminal Server ו- VDI באמצעות מומחה מהקבוצה המכהן כמנהל אזורי לטכנולוגיות אלה  ( Microsoft Regional Director)

 

פתרונות היקפייים מתקדמים
ליצירת קשר

שירות ה-Hosting של מלםתים מציע הקמה, תפעול ופיתוח של מרכזי מחשבים בחוות השרתים המרכזית של הקבוצה. שירות זה כולל גיבוי, אחסון ושירותי מומחה בתחום התשתיות והתקשורת. השירות ניתן לכל סוגי הפלטפורמות, ובהם: AS400, Windows, Linux, Unix ו-Main Frame.

כמוכן, מציעה מלםתים פתרונות ניהול שרתים באמצעות כלי תוכנה המאפשרים התקנה פשוטה, שחזור וניהול חוות שרתים בארץ ובחו"ל. הפתרונות כוללים שירותי הפצת תוכנה, התראות, ניטור והצלה.

 

פתרונות חומרה, תוכנה ושירות
ליצירת קשר

בתחומי חומרה, מערכות הפעלה ותוכנות תשתית, מציעה מלםתים את מכלול השירותים הדרושים להקמת תשתית ארגונית מכל סוג וגודל. הקבוצה מספקת שירותי אפיון, תכנון, התקנה, תפעול, תחזוקה ואינטגרציה של תשתית המחשוב, מערכות גיבוי מבית STK , מערכת איחסון מבית EMC וכן שרתים, תחנות קצה, מבית היצרנים המובילים HP, Dell ו IBM מדפסות וציוד חומרה נוסף. כמוכן, מציעה מלםתים רכישה, יישום, תחזוקה וחידוש רישיונות של  Microsoft , Novel ו Linux, תוכנות גיבוי Symantec , CA כולל תמיכה ועדכוני גרסאות.

שיווק והפצת פתרונות זמינות מידע

חברת TIE משמשת בישראל כמפיץ ראשי של פתרונות NetApp לשוק הישראלי ולכל המשווקים הפועלים בו,  החברה, מתמחה במודל( VAD (Value Added Distribution). החברה פעילה בשוק בבניית פתרונות וייעוץ ללקוחות באמצעות מומחים מטעמה, העובדים יחד עם המשווקים בבניית פתרונות מותאמים ללקוח.

צור קשר  |  מפת אתר  |  English Malam-Team   All rights reserved